slider.jpg

”PROMETYUM Danışmanlık Limited Şirketi 2004 yılından bugüne kadar sınai mülkiyet haklarının her alanında Türkiye ve yurt dışında faaliyet göstermekte olan şirketlere mekanik, elektronik, bilgisayar teknolojileri, kimya, gıda, tekstil, biyoteknoloji ve farmakoloji alanlarında uzmanlaşmış patent ve marka vekillerinden oluşan teknik ve hukuki bilgi birikimine sahip deneyimli kadrosu ile geniş yelpazede danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyan patent ve marka vekillerimiz aracılığıyla sınai mülkiyet alanında danışmanlık yapmak, Türkiye’de sınai mülkiyet hakları bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla eğitimler düzenlemek ve hak sahiplerinin haklarını en etkin şekilde korunmasını sağlayarak, müşterilerimizin güvenilir iş ortağı olmaktır.

Kalite Politikamız...

Verdiğimiz hizmetin kalitesini sürekli arttırarak, “ama”-sız, “fakat”-sız müşteri memnuniyetini sağlamak. Yurdumuzda ve küresel ölçüde sektörümüz ile ilgili mevzuat değişikliklerini takip ederek sürekli güncel kalmak ve doğru yönlendirmeler yapmak.

Alanında uzman danışmanlarımızın ve konularına hâkim ekip arkadaşlarımızın verimli, güvenli ve rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişim – değişimlerine ve eğitimlerine katkı sağlamak. Sunulan hizmet ile gerek yurt çapında gerekse yurtdışında kuruluşumuzu uzun bir geleceğe sahip kılmak.

Ekibimiz...

Prometyum Danışmanlık olarak şu ana kadar yüzlerce saygın, Ulusal ve Uluslararası firmaya hizmet vermemizi sağlayan;

Marka Vekilleri
Patent Vekilleri
Avrupa Patent ve Marka Vekilleri
Hukuk Departmanı Uzman Avukatlar
Buluş Mahiyetine Uygun Mühendisler ve Fen Bilimciler
Müşteri İlişkileri Uzmanları Barındırmaktadır.
tr_TRTR